Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 06.05.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 51 раз обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 237 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, безпілотників та авіації, а також по області завдали ракетний удар.

09:24 07.05.2023

Ми маємо повернути й повернемо всіх наших людей із російської неволі – звернення Президента України

«Сьогодні глава уряду України та перша леді України представляють нашу державу у Сполученому Королівстві, де відбулась коронація Короля Чарльза III і Королеви Каміли.

22:59 06.05.2023

Робимо все, щоб світ чув Україну, розумів і допомагав нашій державі – звернення Президента Володимира Зеленського

«За тиждень: Сполучені Штати і Бахрейн, Нідерланди і Бельгія, Фінляндія і Швеція, Норвегія і Данія, Ісландія, Канада, Нова Зеландія, Африканський Союз і Коморські Острови та вся багатонаціональна спільнота донорів і партнерів United24. Робимо все, щоб світ чув Україну, розумів Україну та допомагав Україні, бо, допомагаючи нам, світ захищає себе.

22:39 05.05.2023