Дата: від до Скинути

Про права та безоплатні послуги: в Україні запустили чатбот для вагітних жінок «Буду мамою»

Це спеціалізований сервіс для вагітних, розроблений на основі відкритих даних. Він містить покроковий алгоритм, як отримати безоплатний супровід вагітності, медичну допомогу при пологах і неонатальні послуги. Завдяки чатботу жінки, які планують вагітність, знайдуть усю необхідну інформацію про свої права та гарантовані державою послуги. «Допомагати українцям лікуватися безоплатно — мета нашої громадської організації. Чатбот «Буду мамою» — це новий проєкт на основі відкритих даних. Електронний помічник, який допоможе та підтримає вагітних жінок. Вони молоді, і часто спостереження за вагітністю є їхнім першим досвідом звернення до медичної системи. З «Буду мамою» це знайомство зорієнтує в можливостях безоплатної медичної допомоги ведення вагітності та пологів без міфів та стереотипів, знайде найкращий медичний заклад, розповість про медичну реформу, де пацієнтка та майбутні українці, їхні життя і здоров’я перебувають на першому місці», — говорить Наталія Гуран, голова ГО «Ліки Контроль».

16:54 28.04.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 27.04.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 61 раз обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 356 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, ПТРК, безпілотників та авіації.

10:03 28.04.2023

В Україні запустили defense tech cluster BRAVE1, який стимулюватиме розвиток військових інновацій та оборонних технологій

Міністерство цифрової трансформації, Міністерство оборони, Генеральний штаб Збройних сил України, Рада національної безпеки і оборони, Міністерство економіки та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості презентували defense tech cluster BRAVE1. Це єдина платформа для співпраці defense tech компаній, держави та військових, а також інвесторів, волонтерських фондів, медіа і всіх, хто допомагає наближати перемогу через технології. Повномасштабна війна відкрила світові Україну як інноваційну країну. Сотні українських компаній у галузі defense tech розробляють технологічні рішення, завдяки яким посилюють оборонну здатність країни, зберігають життя військових та цивільних.

09:51 28.04.2023

Продовжимо працювати для повернення всіх депортованих українських дітей і для покарання Росії – звернення Президента України

«Сьогодні є важливий політичний результат у Страсбурзі – на сесії ПАРЄ. Ухвалено резолюцію, якою визначається, що депортація Росією українських дітей містить ознаки геноциду. Якщо говорити практично, це рішення суттєво допоможе нашій глобальній роботі з притягнення Росії та її посадовців, включно з керівником держави-терориста, до відповідальності саме за геноцид, геноцидну політику проти України. Депортація українських дітей – це один із цілком продуманих елементів намагання Росії стерти ідентичність нашого народу, знищити саму сутність українців. Це свідомий злочин геноциду, вчинений російськими посадовцями, – саме так це має кваліфікуватися і політично, і юридично. Сьогодні перша леді України зверталась до ПАРЄ – саме щодо дітей, сімей. Наші парламентарі й дипломати добре попрацювали. І на всіх рівнях – формальних і неформальних, з лідерами держав, на парламентському, урядовому, правоохоронному рівнях, в юридичній спільноті та у міжнародних і міжпарламентських організаціях – ми продовжимо працювати для повернення всіх депортованих українських дітей та для покарання Росії».

23:50 27.04.2023