Дата: від до Скинути

Зараз є можливість дати нову енергію відносинам України та Китаю – звернення Президента Володимира Зеленського

«Окремо хочу подякувати директору МАГАТЕ Гроссі за його ініціативу – дуже важливу соціальну ініціативу – спеціальної програми медичної підтримки для персоналу всіх наших атомних станцій. Дякую за підтримку наших людей!

23:45 26.04.2023

Енергозбереження - прості поради, які допоможуть заощадити

У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

16:02 26.04.2023

Енергозбереження - прості поради, які допоможуть заощадити

16:02 26.04.2023

Всеукраїнський спортивний марафон “Крок”

Благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” є одним з засновників Національного Фестивалю “Код Нації”, його благодійним партнером та організатором заходів фестивалю.За півроку діяльності у рамках фестивалю, фонд залучив фінансування для закриття запитів на медикаменти, амуніцію та інші речі військовим, які просто зараз боронять нашу державу, загальною вартістю понад п’ятдесят тисяч гривень.

14:55 26.04.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 25.04.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 75 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 389 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, РПГ, безпілотників та авіації.

09:12 26.04.2023

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

В історії українського народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли сталася найбільш серйозна техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції.

06:37 26.04.2023

Кожен прояв російського терору – це додаткові аргументи, що все має завершитись у трибуналі – звернення Президента України

«Світ знає: Росію можна зупинити. Це спільний інтерес. Зупинити силою наших воїнів – на передовій. Нашою зброєю – як українською, так і тією, яку ми отримуємо від партнерів. Силою права, тобто санкціями, які потребують постійного посилення, а також – нашою спільною роботою заради справедливості. Кожен прояв російського терору, кожен день агресії – це додаткові аргументи, що все це має завершитись у трибуналі – у новому Нюрнберзі щодо рашизму… Щодо тих, хто знищує життя і людей, у кого ракети – проти музеїв, а керовані авіабомби – проти церков. Росія має програти. Іншої мети у світу бути не може. Бо все інше – це програш життя, це програш права, це програш, власне, світу. Сьогодні наша міжнародна санкційна група, група експертів, яку очолюють Андрій Єрмак і Майкл Макфол, представила документ про посилення санкцій проти Росії. Перший такий санкційний план був виконаний більш ніж на 70%. Тож зараз представлено, за якими напрямками можна ще посилити санкційний тиск і як дати світу більше стабільності через повне виключення із глобальних відносин усіх деструктивних російських суб’єктів, усіх тих, хто працює на війну. Цей санкційний документ буде на столах в усіх ключових лідерів світу – як політичних, так і громадських, бізнесових. Санкції проти російського нафтогазового сектору, проти атомної галузі, проти абсолютно кожного, хто допомагає Росії обходити вже застосовані обмеження… Це необхідний самозахист міжнародного правопорядку».

23:25 25.04.2023