Дата: від до Скинути

Чат GPT став моїм асистентом: Михайло Федоров розповів, чому не варто боятися штучного інтелекту

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на конференції Forbes «Надлюди» розповів, як алгоритми змінять бюрократію, чому варто не боятися штучного інтелекту, а натомість шукати безпечні способи його використання.

08:29 03.05.2023

Програмі "Власна справа" урядового проєкту "єРобота".

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості надає інформацію для громадян які НЕ перебувають і НЕ проводять господарську діяльність на тимчасово окупованій території або на територіях, де проводяться активні бойові дії.

08:22 03.05.2023

Управління кризовим реагуванням та інтеграція внутрішньо переміщених осіб у територіальних громадах в умовах воєнного стану

Повномасштабне російське вторгнення призвело до кардинальних змін у житті українців. Територіальні громади зіткнулися з низкою викликів і загроз. Більшість з них лягла на плечі органів державної влади та місцевого самоврядування. Під час війни, як ніколи раніше, громади шукають дієві способи розв'язання проблем життєзабезпечення своїх мешканців та внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

07:06 03.05.2023

Реєстр надавачів соціальних послуг

До уваги надавачів соціальних послуг та представників уповноважених органів з питань соціального захисту населення органів місцевого самоврядування, обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад

22:25 02.05.2023

Розпорядження про розроблення проєкту Програми комплексного відновлення Херсонщини на період до 2027 року

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін підписав розпорядження про розроблення проєкту Програми комплексного відновлення Херсонської області на період до 2027 року.

10:54 02.05.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів за 01.05.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 71 раз обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 363 снаряди з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, безпілотників та авіації.

09:03 02.05.2023

До Тижня Відкритого Уряду відбудеться круглий стіл «Відкриті дані: циркулярна та низьковуглецева економіка»

За ініціативою Керівного комітету міжнародної Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» з 8 до 12 травня 2023 року в країнах — членах Ініціативи проводитиметься Тиждень Відкритого Уряду.

07:52 02.05.2023