Сьогодні - Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю

Мільйони українців з інвалідністю потребують рівних прав та можливостей. Це стосується усіх сфер життя, в тому числі професійної. Ми змінюємо підходи й формуємо нову модель відносин між людьми з інвалідністю, роботодавцями та державою. Забезпечення повного комплексу інструментів, серед яких: якісна та вчасна реабілітація, перенавчання, набір послуг і підтримки, – усе це дозволить кожній людині реалізувати себе в соціумі й на ринку праці, приносити користь й сприяти європейському майбутньому України.

15:52 05.05.2023

Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 04.05.23

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 95 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 538 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, ПТРК, безпілотників та авіації.

09:50 05.05.2023

Мінцифра і НАБУ співпрацюватимуть задля запобігання корупції — підписано меморандум

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Директор антикорупційного бюро України (НАБУ) Семен Кривонос підписали меморандум про співпрацю щодо впровадження цифрових рішень та прискорення цифрової трансформації. Завдяки спільним зусиллям вдасться запобігти протизаконним діям і правопорушенням, пов’язаним із корупцією. «Команді Мінцифри вже вдалося побудувати прозору та зручну систему в багатьох сферах. Завдяки цифровізації держава заощаджує мільярди гривень щорічно. Наприклад, цифрові будівельні послуги мають антикорупційний ефект в 11,2 млрд грн. А діджитальні лікарняні економлять державі 4 млрд гривень щорічно. І це лише частина цифрової реформи. Зараз ми працюємо над великими антикорупційними проєктами. Співпраця з НАБУ допоможе зробити їх ще ефективнішими та пришвидшити реалізацію. Адже в нас є спільні цілі — боротьба з корупцією та мінімізація всіх корупційних ризиків», — зазначив Михайло Федоров.

07:41 05.05.2023

Єдина цифрова платформа Херсонського освітнього простору, що  відповідає потребам Адміністрації, Вчителів, Батьків та Учнів

Єдина цифрова платформа Херсонського освітнього простору, що відповідає потребам Адміністрації, Вчителів, Батьків та Учнів

Весь необхідний функціонал для цифровізації документообігу залишається безкоштовним назавжди! Платформа дає можливість працювати з усіма документами, які зазначено у Наказі МОМ №707 від 08.08.2022

19:17 04.05.2023

Google запускає безоплатний курс про штучний інтелект за підтримки Мінцифри

Штучний інтелект може стати потужним помічником для бізнесу, якщо знати, як його правильно використовувати. Google запускає новий курс «Основи AI», щоб допомогти українцям розвинути практичні навички використання ШІ та дати можливість застосовувати одразу після навчання: у роботі чи особистому житті. Він буде цікавим для людей як з досвідом у технічних спеціальностях, так і без нього. Курс триватиме чотири тижні: з 16 травня до 8 червня 2023 року. Мета Google — показати українцям, які можливості для посилення бізнесу створюють штучний інтелект (AI — artificial intelligence) та машинне навчання (ML — machine learning). Проєкт розповідає, як прокачати бізнес чи персональний бренд за допомогою цих інструментів.

16:11 04.05.2023