Політичні репресії  - злочин,  якому немає прощення !

Політичні репресії - злочин, якому немає прощення !

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день, відзначаємо у третю неділю  травня. Вшановуванню пам'яті політичних репресованих  долучились й бібліотеки Каланчацької централізованої бібліотечної системи.

14:35 19.05.2017

Захід присвячений міжнародному дню музеїв

18.05.2017 о 10-00 в краєзнавчому музеї  Каланчацької селищної ради відбувся захід присвячений міжнародному дню музеїв. В рамках проведеного заходу, зберігач музейного фонду Лановенька Т.В., провела екскурсію До 80-х роковин великого терору в Україні, а також до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Музейна експозиція поповнилася  матеріалами та документами про історію життя та переслідування кримськотатарського народу.  Присутні цікавилися історією окремих експонатів музею  та отримували вичерпну  інформацію про їх історію та про те , коли і ким ці експонати були передані у фонд музею.

14:18 19.05.2017

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура")

04 травня 2017 року біля с. Роздольне відбулося урочисте відкриття весняного таборування у рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура"). На змагання прибули 14 команд загальноосвітініх навчальних закладів Каланчацької, Мирненської ОТГ, Каланчацької районної ради та Новокиївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради.

11:07 05.05.2017

28 квітня 2017 року відбувся V обласний конкурс художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров’я Херсонської області, організований обласною профспілкою медичних працівників.

10:18 04.05.2017

ІІ етап  фестивалю дружин  юних рятувальників

ІІ етап фестивалю дружин юних рятувальників

21 квітня  в ЦДЮТ пройшов ІІ етап  фестивалю дружин  юних рятувальників під гаслом  «Воїни  світла  бережуть  країну. Рятуємо життя -  рятуєм Батьківщину!» для загальноосвітніх закладів  Каланчацької ОТГ.

16:26 24.04.2017

Обласний етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості  «Таврійський  барвограй».

Обласний етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».

Заключний концерт «З Україною в серці»  переможців другого етапу конкурсу пройшов в головному будинку культури 19 квітня в селищі Каланчак. В номінації «Вокал» та «Хореографія» представили  38 конкурсних номерів,438 учасників. Хор ,ансамблі «Дзвіночки» та «Журавка», вокалісти  Пономарчук Юлія ,Руденко Катерина, Пономарчук Олексій , Нотич Анна, Бєляк Єлизавета, Крайнова Анастасія  з Каланчацької ЗОШ№1,керівник  Вікторія Барановська; вокальний ансамбль «Гармонія», вокалістка Бєгларян Владислава  з Роздольненського НВК, керівник Маргарита Лапшина; ансамбль «Мрія» та вокалісти Раківська Дар’я, Ізбишева Алла,Савич Ксенія з Олександрівської ЗОШ, керівник С.Ф.Покрашенко; соло Охвата Михайла,Нікітенко Світлани,Філоненко Людмили з Каланчацької ЗОШ №2 ,керівник Людмила Бріт; вокальний ансамбль «Мрія»,вокалісти Мединський Денис, Боровинська Вікторія з Гаврилівської ЗОШ, керівник Валентина Рожкова;вокалістки Муравіцька Оксана та Барган Анастасія з Новокиївського НВК. Неперевершені виступи, які вразили масовістю ,майстерністю, хореографією – народний художній колектив «Живчики» ЦДЮТ,керівник Олена Шиян (7номерів) та хореографічний колектив «Світанок» Гаврилівської ЗОШ,керівник Валентина Сєргєєва-Булаш (4 номери).Були присутні та оцінювали огляд-конкурс – Висовень В.В, директор ХДБХТ  ,Лабушний А.Г.,заступник Каланчацького селищного голови, Ситнікова О.В.,начальник відділу освіти молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради.

13:58 24.04.2017