23:49 01.07.2018
Новини
Загинув! Хіба може бути щось страшніше війни? Коли це слово звучить на кожному кроці у всіх куточках нашої України. Коли батьки ховають дітей, дружини чоловіків, а діти залишаються без повноцінної родини.
Коли ми слухаємо по телебаченню про загиблих, то ми співчуваємо втраті, але вона не болить нам сильно, бо це десь там… не з нами…далеко…І нам здається цей біль втрати не буде тягарем нашого серця, але …
Розпочалась перевірка готовності пришкільних таборів
Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу… Одним з можливих варіантів відпочинку для малечі є пришкільний табір – це не просто місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, це справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.23:47 01.07.2018
Над Каланчацьким краєм замайорів Прапор Європейського Союзу
Слово “Європа” для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. Нам пощастило з географічним розташуванням: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі. Щорічне святкування Дня Європи, метою якого є висвітлення історичних і культурологічних фактів тісного зв’язку нашої держави з країнами «Старого Світу», чи «Колиски людства», дає усвідомити спільність нашої історії. В цей день українська символіка перемежовується з атрибутами інших країн та акцентує увагу на міждержавних контактах23:46 01.07.2018
Багато символів має Україна: і вербу і червону калину і тополю. Та невмирущим витвором талановитих рук наших господинь є надзвичайно різноманітні вишиванки. Адже для нас, українців, національне вбрання – щось набагато більше, ніж просто одяг. Це щось дуже особисте, рідне, святе. У ній закладений моральний, ментальний код нашої нації.
17 травня 2018 року у парковій зоні Центр дитячої та юнацької творчості в черговий раз подарував мешканцям та гостям селища дивовижне свято, присвячене Всесвітньому дню вишиванки.
23:44 01.07.2018
Вітаю всіх жителів Каланчацького краю з чудовим святом - Днем вишиванки!
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Дня нас українців національної святинею є вишиванка, яка символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь - зв’язок, що не переривається віками. Саме вишиванка є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності.23:43 01.07.2018
«Чумацький шлях» об’єднав митців народної музики
Здавна зоряною дорогою, що вказував шлях мандрівникам, служить Чумацький Шлях. Багато легенд та переказів витає в нашому світі про нього. Говорять, що це небесна дорога для людських душ, можливо, але впевнитись в цьому ми не зможемо ніколи. Чумацький Шлях- село в Новотроїцькому районі нашої області. А ще - назва фестивалю -конкурсу народної музики , який відбувся 12 травня у Новій Каховці. Цього року фестиваль відзначив 10-річний ювілей, а участь у ньому взяли музиканти з Херсонщини, Вінничини та Полтавщини. Шанувальники народного мистецтва зібрались у Палаці культури підтримати митців музичної спадщини українського народу та долучитися до збереження українських традицій.23:42 01.07.2018
Мама… Скільки приємних спогадів пов’язано з цим словом, скільки можливого і неможливого зробила вона для нас, своїх дітей! Хіба хтось може бути ближчим за неї, ріднішим за її руки, ласкавішим за її очі?
Мами дарують життя!!! Плекають з першої миті існування!!! І якими б дорослими і незалежними ми не були, для них ми назавжди залишимося маленькими «квіточками».
Навіть коли у нас створюється родина і народжуються діти, а мами переходять в солідний ранг бабусь, вони все так же залишаються для нас найдобрішими порадницями і найкращими помічницями і няньками для дітвори.
23:40 01.07.2018
Щоб зрозуміти тих, хто пережив війну, не достатньо знати бойові пісні про звитягу. За ними лунає ще безліч голосів: матерів, які чекали своїх синів і дочок; жінок, які проводжали коханих у бій; дітей, які зіткнулися з нечуваною жорстокістю і смертю змалку. Це голоси смутку і вдячності, болю від втрати і надії на повернення. Голоси тих, хто був достатньо мужнім, хто знав, заради чого потрібно йти вперед. Більшість пісень, що їх слухали й співали українці, які воювали у складі радянської армії, спершу були віршами, і лише деякі одразу були покладені на музику.
23:38 01.07.2018
Пам’ятаємо та шануємо подвиг воїнів і жертв війни заради мирного майбутнього
Звучить «набат» і не дає спокою людській пам'яті. Та хіба можна забути найдорожчу тобі людину – батька чи брата, хіба не промайне спогад про друга чи далекого родича, про всіх тих, хто не повернувся з війни! Саме цими словами почався мітинг-реквієм, що відбувся біля меморіалу загиблим воїнам на території мікрорайону «Преображенський» з нагоди 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Час лине дуже швидко і, на жаль, його не можливо зупинити. 73 роки з точки зору історії, з висоти погляду тисячоліть – це можливо і мить, яка нічого не важить, але для нас, звичайних людей, це життя, це ціла епоха…23:37 01.07.2018
З кожним роком все більше спливає часу від знаменної дати «Великої Перемоги». З кожним відірваним листочком календаря, свідків та учасників тієї страшної та в той же час величної події, стає все менше. І час не зупинити. На жаль, зовсім мало залишилось людей, що можуть розповісти якою ціною здобувалась Перемога.
Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі. Звичайно про ті події нагадують нам пам’ятники, меморіальні дошки, обеліски та сотні безіменних могил. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку, ми, нащадки несемо у своїх серцях...
23:35 01.07.2018